Ahşap Pergola ile Kendinize Alan Açın

ahşap pergolalar

Ahşap pergola sistemi özellikle parklarda ve bahçelerde hem ortamı dekore etmek hem de aynı zamanda koruma sistemi oluşturmak için Ahşap pergola ya da ahşap veranda oldukça kullanışlıdır. Çocuk bahçeleri, piknik alanları sahil kenarları ve plajlar ahşap pergolaların kullanıldığı alanların başında gelmektedir. Bunun yanı sıra kendi evinizin bahçenize de pergola koymanız mümkündür. Ortamı daha sıcak ve daha dekoratif kılmak için bu pergolaları tercih edebilirsiniz. Hem eviniz hem de işletmeniz için tercih edeceğiniz pergolaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Kurumu bizzat kendimiz yapmaktayız ve bu alanda pek çok hizmet sunmaktayız.

Ahşap Pergola Örneği
Ahşap Pergola Örneği

Ahşap Pergola Kullanımı

Ahşap pergola modelleri dış dekorasyon ürünleri arasında yer almakla beraber, sarmaşıklarla sarılı pergolalar çevreyi oldukça güzel göstermek için size beklediğiniz fırsatı yaratacaktır.  Farklı renk ve modeller ile istediğiniz ahşap pergolalar hayatınıza kolaylık katacaktır. Özellikle restoran ve kafe gibi işletmelerinizde üzerini brandalarla kaplayabileceğiniz ve çiçeklerle süslediğiniz pergolalar müşterileriniz için oldukça hoş bir görüntü yaratacaktır ve son derece de kullanışlı olacaktır. Balkonunda çatı olmayan işletmelerin, bu soruna çözüm bulmak için en çok başvurduğu yol, ahşap pergolalardır.  Bununla beraber ahşap pergolalar gündelik hayatta pek çok yerde kullanılabilir. Üretimi bizzat tarafımızdan gerçekleştirilmekte olup kısa sürede arzu ettiğiniz tasarımları tamamlayıp kurulum yapabiliriz.

Ahşap Pergola Örneği
Ahşap Pergola Örneği

Ahşap Veranda Fiyatları

Ahşap pergola modelleri fiyatları yine modelden modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun dışında boyut da fiyatı etkileyen unsurlar arasında başı çekmektedir. Doğrudan firmamızla iletişime geçerek bu konuda bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür. Fiyatlarımız piyasa ortalamasında yer almakla beraber daha detaylı bilgi almak ve fiyat konusunda görüşmek için uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin işçiliği son derece iyi olmakla beraber uzun dönem kullanabilmeniz için kullanılan malzemeler tüm kalite süreçlerinden geçmiş ve ürünlerimiz iyi bir şekilde verniklenmiştir. Pergolalar dış mekanda kullanılan ürünler olduğundan, bakımlarının da iki yılda bir yapılması gerekir. Firmamız bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Uzun süre kullanabileceğiniz pergolalarınız tarafımızdan adresinize gelip kurulacaktır. İhtiyacınız olan pergola, veranda modelleri için, bizlere numaralarımızdan ulaşıp, destek alabilirsiniz.