25 yılı aşkındır ahşap ustalığımızla beraber iç ve dış mekan tüm ahşap ürünlerinin imalatını yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan ahşap ürünleri ile ilgili siz müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeyde tutarak yurdumuzun her yerindehizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bizzat siz müşterilerimiz ile temas halinde çalışmaktayız ve sizlerin taleplerini ekibimizle ortak görüşler alarak değerlendirmekteyiz. Uzman ekiplerimiz ile beraber yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendimizi yenilemeyi amaç edindik. Ürünlerimizi, ekiplerimiz tarafından planlanan zaman içerisinde uygun şekilde bitirmeyi hedefleyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

ahşap oyun parkı

Firmamız

Firmamız; ülkemizin resmi ve özel kurumlarına anaokulu, kreş, yuva, rehabilitasyon ve özel eğitim kurumlarının site, bahçe, oteller, restoranlar, alış – veriş merkezlerinin bahçe mobilyaları ve oyun alanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak ürün portföyünü oluşturmuş bulunmaktadır. Her türlü dış ve iç mekan ürünleri ihtiyacını firmamızdan temin etmeniz mümkündür. www.epoxyland.com adresi üzerinden siz de bizimle iletişime geçebilir ve sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Cep telefonu ve Whatsapp hatlarımız her daim müşterilerimiz için açık olmaktadır.

Ürün Çeşitlerimiz;

ahşap oyun evi

Nereye Teslimat Yapıyoruz

Hem yurt içinde hem de aynı zamanda yurt dışı için hazır ya da sipariş üzerine üretilmiş ürünlerimizin gönderimini sağlıyoruz. Yurt dışında da hem bireysel müşterilerimiz hem de aynı zamanda firmalar için birçok ev ve ofis ürünü tasarladık. Şehir içerisinde doğrudan monte hizmetimiz bulunduğu gibi yurt dışına da kargo ile gönderim sunmaktayız. Bunun dışında her ülkenin gönderim şartları kendi içerisinde değişebileceğinden ötürü müşterilerimiz ile işbirliği halinde çalışıyor ve beklentilerinizi karşılamaya çalışıyoruz.

teslimat