Bahçenizde Ahşap Kamelya Altında Sevdiklerinizle Buluşun

ahşap kamelya

Ahşap kamelya piknik alanlarında, bahçelerde ve özel mülklerin bahçelerinde kullanılan üstü kapalı çardaklara verilen isimlerdir. Oturma bankları bulunan üstü kapalı, yağmur ve diğer hava olaylarından korunmak ve dışarıyı izlemek için birebir olan bu parçaya ahşap kamelya ismi verilmektedir. Ürün sırasında oldukça dayanıklı ürünler kullanılmakla beraber, eğilme ve bükülme gibi problemlerle karşılaşılmaması adına işlemler ustalıkla gerçekleştirilmektedir. Ahşap kamelya modelleri sitemiz aracılığı ile ulaşabileceğiniz modellerdir. Her bir modelin fiyatı farklılık göstermektedir ve doğrudan firmamızla iletişime geçerek fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ahşap Kamelya Örneği
Ahşap Kamelya Örneği

Ahşap Kamelya Üretimi Nasıl Yapılır?

Ahşap kamelya modelleri birçok çeşitte karşımıza çıkabilmektedir. Firmamızın geniş yelpazesinden faydalanarak ürün tercih edebileceğiniz gibi tamamen kendi zevklerinize uygun olarak da bir tasarım yapılabilmektedir. Ahşap kamelya üretiminde işçiliğin niteliği son derece önemlidir. Çünkü çardaklar hava şartlarından kolayca etkilenebilmektedir. Bu sebepten dolayı bakımlarının yapılması uzun süre kullanım için son derece önemlidir. Bu aşamada kullanılan boyaların su bazlı olması çocuk sağlığına zarar vermemesi açısından da oldukça önemlidir. Bu yüzden bu ahşap masalar çocuk bahçeleri ve parklarda da uzun süreli olarak kullanılabilmektedir.

Ahşap Kamelya Örneği
Ahşap Kamelya Örneği

Ahşap Kamelya Tasarımı

Ahşap kamelya modelleri, altılı sekizli ve hatta onlu olarak da tasarlanabilmektedir. Tamamen ihtiyacınıza, parklar ya da bahçelerdeki nüfus sayısına bağlı olarak ahşap kamelya tasarlayabiliriz. Üretimin tamamı tarafımızdan yapılmakla beraber, ahşap kamelya konusunda siz de yardım ve desteğe ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliye ve kargolama da fiyatlarımıza dahildir. Firmamızın ödeme koşulları uygun olmakla beraber fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak için cep telefonu numaramızı arayabilir ya da doğrudan Whatsapp hattımızdan da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem iç hem de dış dekorasyon konusunda sizlere hizmet sağlayabiliriz.

Bahçenizde, sitenizde sevdiklerinizle kahve keyfi yapmak, işletmelerinizde müşterilerinizin rahatça oturabileceği çardaklara sahip olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.